• TekmakSan
 • Tekmak Hakkımızda

  Tekmak 1970 yılında kurulmuş olup 2500 m2 kapalı alanda modern tezgahları ile donatılmış fabrikasında pnömatik ve hidrolik ekipmanlar üretmektedir. 2001 yılı itibariyle ISO 9001:2000 Kalite Güvence Belgesi olan TEKMAK ürün çeşitlerini arttırıp eski ürünlerini de geliştirerek sektöre en iyi hizmeti vermektedir. 

  Tekmak profesyonel yönetim sistemi genç başarılı kadrosuyla gerek satış ve pazarlama gerekse teknik destek sağlama konularında gösterdiği başarılarla sektörde hak ettiği yerde olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

  TEKMAK profesyonel yönetim sistemi genç ve başarılı kadrosuyla gerek satış ve pazarlama gerekse teknik destek sağlama konularında gösterdiği başarılarla sektörde hak ettiği yerde olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. TEKMAK bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada 52 yıllık tecrübenin ve birikimin verdiği cesaretle en son yenilikleri yaratarak ve gerçekleştirerek müşterilerine sunmak için tekniki ve teknolojik yatırımlarına devam edecek olup sektöründeki öncülüğünü devam ettirecektir.

  Tekmak Misyonumuz

  Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Her zaman, fikir tüketen değil fikir üreten olma amacımız, çalışmalarımızla salt Türkiye'yi değil tüm dünya ülkelerini pazar olarak görmekteyiz. Profesyonel disiplin ve amatör bir ruh ile çalışan  kadroya sahip olmak, yerel ve küresel bakış açısına sahip bir kurum olarak sektördeki öncü rolünü korumak.

  Ürettiğimiz bütün ürünlerde marka olmak.

  Kaliteyi hep ön planda tutmak.

  Tekmak Vizyonumuz

  Şirket olarak yaptığımız işlerde ve ürünlerde en iyisini yakalamak.

  Çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkemizdir. Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimsemek paylaşmak, bilgi ve becerilerimizi müşterilerimizin hizmetine sunarak, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak. 

  Dünya markası olarak anılmak...

  İletişime Geç
  Whatsapp
  Telefon